Ottelut ja kalenteri

Boldatut näkyvät isolta screeniltä.
Pidätämme oikeudet mahdollisiin muutoksiin otteluohjelmassa.
Ilman "with voice" merkkiä mahdollisuus seurata kolmesta (3) eri loosista äänen kanssa. Voit myös varata pöydän seurueellesi.

Sports Barin kanavat:

YLE TV 1, TV 2 HD ja YLE FEM Ruutu Urheilu 1 HD Viasat Jalkapallo HD
Cmore Max HD Ruutu Urheilu 2 HD Viasat Golf HD
Cmore Sport 1 HD Telia, Liiga 1-4 Viasat Urheilu HD
Cmore Sport 2 HD Eurosport 1 HD Toto-TV 1
Viaplay Eurosport 2 HD Toto-TV 2
Viasat Sport Premium HD MTV 3 Toto-TV 3 ja Toto-TV 4
Viasat Jääkiekko HD Nelonen Ruutu +
Viasat Sport Finland Viasat Hockey HD Cmore Tennis
Viasat Sport HD Viasat Fotboll HD Cmore Extreme

La 19.1

14.20 Wolverhampton – Leicester (with voice)
14.30 Toto76
15.00 KHL All-Star: SuperSkills
15.50 AS Roma – Torino
16.00 TPS – Jukurit
16.00 Lukko – Ilves (with voice)
16.20 Leverkusen – Mönchengladbach
16.20 Hannover – Werder Bremen
16.55 Liverpool – Crystal Palace (with voice)
17.00 Kärpät – Ässät
17.00 Liiga: Quickest customer choice: Tappara – JYP, KooKoo – Sport, KalPa – HPK
17.15 Real Madrid – Sevilla
17.55 PSG – Guingamp
18.50 SHL: Djurgården – Brynäs
19.20 RB Leipzig – Dortmund
19.25 Arsenal – Chelsea (with voice)
19.25 Swansea – Sheffield United
19.30 SD Huesca – Atletico Madrid
20.05 New Jersey Devils – Anaheim Ducks (with voice)
21.20 Inter Milan – Sassuolo
22.05 Colorado Avalanche – Los Angeles Kings (with voice)
22.30 NBA: Philadelphia 76ers – Oklahoma City Thunder
02.05 Dallas Stars – Winnipeg Jets (with voice)
02.05 Boston Bruins – New York Rangers (with voice)
02.05 Tampa Bay Lightning – San Jose Sharks
02.05 St. Louis Blues – Ottawa Senators
02.05 Montreal Canadiens – Philadelphia Flyers

Su 20.1

14.00 Rangers – HJK (with voice)
15.00 KHL: All Star Game 2019
15.20 Huddersfield – Manchester City (with voice)
15.25 Club Brugge – Sporting Charleroi
15.50 Fiorentina – Sampdoria
16.20 Nürnberg – Hertha Berlin
16.45 Salibandy: LASB – Steelers
17.15 Villarreal – Athletic Bilbao (with voice)
17.50 Fulham – Tottenham (with voice)
17.55 Angers – Nantes
18.00 Caen – Marseille
18.50 Schalke – Wolfsburg
19.30 Levante – Real Valladolid
19.30 Rayo Vallecano – Real Sociedad
19.35 Chicago Blackhawks – Washington Capitals (with voice)
19.55 Bordeaux – Dijon
21.20 Napoli – Lazio
21.45 Barcelona – Leganes
21.55 Saint-Étienne – Lyon
22.00 NFL playoffs: New Orleans Saints – Los Angeles Rams (with voice)
22.05 New York Islanders – Anaheim Ducks
23.05 Vancouver Canucks – Detroit Red Wings (with voice)
01.00 NBA: Indiana Pacers – Charlotte Hornets
01.35 NFL playoffs: Kansas City Chiefs – New England Patriots (with voice)
02.05 Toronto Maple Leafs – Arizona Coyotes

Ma 21.1

15.50 Genoa – AC Milan (with voice)
18.00 Toto65: Magic Monday
18.00 Jokerit – Neftehimik (with voice)
20.00 NBA: Cleveland Cavaliers – Chicago Bulls (with voice)
21.00 NBA: Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks (with voice)
21.20 Juventus – Chievo
21.55 Bolton – West Brom
22.00 Eibar – Espanyol
22.05 Colorado Avalanche – Nashville Predators
23.05 Los Angeles Kinsg – St. Louis Blues
00.30 NBA: Memphis Grizzlies – New Orleans Pelicans (with voice)
01.05 Vegas Golden Knights – Minnesota Wild (with voice)
02.05 Florida Panthers – San Jose Sharks

Ti 22.1

18.30 Tappara – KalPa (with voice)
19.00 Toto5
21.40 Hollannin Cup: AZ Alkmaar – Vitesse (with voice)
21.55 Ranskan Cup: Monaco – Metz (with voice)
02.05 Washington Capitals – San Jose Sharks (with voice)
02.35 Ottawa Senators – Arizona Coyotes (with voice)