Ottelut ja kalenteri

Boldatut näkyvät isolta screeniltä.
Pidätämme oikeudet mahdollisiin muutoksiin otteluohjelmassa.
Ilman "with voice" merkkiä mahdollisuus seurata kolmesta (3) eri loosista äänen kanssa. Voit myös varata pöydän seurueellesi.

Sports Barin kanavat:

YLE TV 1, TV 2 HD ja YLE FEM Ruutu Urheilu 1 HD Viasat Jalkapallo HD
Cmore Max HD Ruutu Urheilu 2 HD Viasat Golf HD
Cmore Sport 1 HD Telia, Liiga 1-4 Viasat Urheilu HD
Cmore Sport 2 HD Eurosport 1 HD Toto-TV 1
Viaplay Eurosport 2 HD Toto-TV 2
Viasat Sport Premium HD MTV 3 Toto-TV 3 ja Toto-TV 4
Viasat Jääkiekko HD Nelonen Ruutu +
Viasat Sport Finland Viasat Hockey HD Cmore Tennis
Viasat Sport HD Viasat Fotboll HD Cmore Extreme

Ti 19.3

17.55 KHL playoffs: Lokomotiv – SKA
18.25 KHL playoffs: Dinamo Moskova – TsSKA Moskova
18.30 Lukko – JYP (with voice)
18.30 Ilves – SaiPa (with voice)
19.00 Toto5
20.55 Koripallon Euroliiga: Olympiakos – Bayern München
01.05 New York Rangers – Detroit Red Wings (with voice)
01.05 Carolina Hurricanes – Pittsburgh Penguins (with voice)
01.05 Philadelphia Flyers – Montreal Canadiens
01.05 New York Islanders – Boston Bruins
02.05 Nashville Predators – Toronto Maple Leafs
02.05 Minnesota Wild – Colorado Avalanche

Ke 20.3

18.00 Toto64: Vermo
18.30 KHL playoffs: Avangard – Barys Astana (with voice)
20.00 Curling naisten MM-kilpailut: Japani – Suomi (with voice)
21.35 A-maaottelu: Saksa – Serbia (with voice)
21.35 Ystävyysottelu: Wales – Trinidad & Tobago
21.55 Koripallon Euroliiga: Real Madrid – Olimpia Milano
01.05 Buffalo Sabres – Toronto Maple Leafs (with voice)
01.35 Washington Capitals – Tampa Bay Lightning (with voice)

To 21.3

16.50 EM-karsinnat: Kazakstan – Skotlanti
18.30 Pelicans – HIFK (with voice)
18.30 TPS – HPK (with voice)
18.55 EM-karsinnat: Kypros – San Marino
19.00 Toto65
19.50 Ystävyysottelu: Kosovo – Tanska
20.55 Koripallon Euroliiga: Bayern München – Barcelona
21.35 EM-karsinnat: Belgia – Venäjä (with voice)
21.35 EM-karsinnat: Hollanti – Valko-Venäjä (with voice)
21.35 EM-karsinnat: Quickest customer choice: Itävalta – Puola, Slovakia – Unkari, Makedonia – Latvia, Pohjois-Irlanti – Viro, Kroatia – Azerbaidzan, Israel – Slovenia
00.00 LPGA Tour: Bank of Hope Founders Cup
01.05 Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning (with voice)
01.05 Florida Panthers – Arizona Coyotes
01.35 Montreal Canadiens – New York Islanders (with voice)
02.05 Nashville Predators – Pittsburgh Penguins